Mobilní výměny a opravy autoskel

Pokud Vám z časových důvodů Vaše zaměstnání, nebo jiné okolnosti neumožňují sklo vyměnit, nebo opravit u nás na dílně, je možné využít našeho mobilního autoskloservisu, který dojede kamkoliv na Vámi určené místo v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.

 

Mobilní tým naší společnosti může dojet do jakéhokoliv místa v Královéhradeckém a Pardubickém kraji. Po nahlášení na tel: 603 281 282 poškození zaznamenáme a navrhneme způsob a čas řešení. Vlastní technický zásah ve většině případů proběhne do 24 hodin od nahlášení. Vždy hledáme optimální řešení v souladu s klientovými požadavky na čas a místo provedení, což v důsledku snižuje náklady na provoz vozidla.

 

Jsme smluvní partner a opravna pojišťoven, a díky tomu vyřídíme veškeré formality spojené s pojistnou událostí. Při splnění všech pojistných podmínek je výměna nebo oprava čelního autoskla provedena zdarma. Klient platí pouze případnou spoluúčast (pouze u výměny autoskla) a DPH, je-li jeho plátcem.

 

Vyměněné autosklo odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. K dispozici máme všechny typy běžných čelních autoskel a ostatní jsme schopni zajistit do 24 hodin. Při výměně čelního autoskla jsou použita pouze originální skla a materiály, doba opravy nepřekročí 4 hodiny (záleží na typu vozidla).

 

Způsob opravy autoskla je závislý na poškození skla. Za určitých podmínek je možné autosklo opravit pomocí modernější technologie – scelení, při kterém nedochází k demontáži autoskla. Prasklina se vyplňuje speciální pryskyřicí s optickými vlastnostmi téměř shodnými se autosklem (například lom světla).  Autosklo je po vyplnění pryskyřicí zcela způsobilé pro provoz. Doba opravy v takovém případě nepřekročí 1,5 hodiny.

Napište, zavolejte v případě praskliný na Vašem čelním skle.

603 281 282 – info@autoskla-hk.cz